FAQ - často kladené otázky

Mohu se stát členem Vašeho spolku?

ANO! Kontaktuj nás jakýmkoliv komunikačním kanálem (telefon, email, webový formulář) na odkazu KONTAKT. Přihlášku stahuj ZDE.

Přijímáte i začínající hráče?

ANO! Nicméně má to své limity:-). Předpokládáme alespoň základní "míčovou gramotnost"...:-) a také z vlastního členství automaticky nevyplývá zařazení do družstev hrající pražskou soutěž.

Jaké má povinnosti člen spolku?

Povinnosti (i práva) člena spolku určují stanovy. Jedná se především o povinnost platit členské příspěvky, dodržovat stanovy a hájit zájmy spolku. Z práv se jedná o možnost aktivně se podílet na fungování spolku především účastí na členských schůzích. Naše stanovy jsou jen dvojstránkové a naprosto nezáludné a doporučujeme je k nastudování. Ke stažení ZDE.

Co členstvím získám?

  • možnost trénovat v létě i v zimě (na antuce) v rámci členského příspěvku ve velmi komfortním prostředí s kvalitním zázemím (WC, sprchy, šatny, bistro) na našem hřišti nedaleko centra Prahy a v dosahu MHD (trénujeme ZDE).
  • možnost pro trénink využívat i jinou dobu než jsou oficiální tréninkové časy - opět v rámci členského příspěvku
  • podle výkonnosti se účastnit zápasů pražské soutěže
  • poznáš sympatickou partu nohejbalových nadšenců, která pořádá i mnohé další akce: letní soustředění (třeba ZDE a ZDE), halový turnaj (VIKTOR TROPHY - mrkni sem), zimní soustředění - tady),  ale  i jiné akce (třeba tady a  tady , nebo tady...:-)
  • získáš kamarády, se kterými si můžeš domlouvat individuální nohejbalové (a jiné) aktivity - mrkni  na stránku HRAJEME - turnaje. Pro lepší poznání kdo jsme:-) je možná nejlepší pustit si videa našeho youtube kanálu (neuvěříš jací jsme šílenci:-)
  • budeš členem oddílu s mnohaletou tradicí, pestrou činností a s výkonným spolkovým výborem

Mohu si s Vámi přijít zahrát i když nejsem členem spolku?

Principiálně ANO! Je zapotřebí (pro jistotu) se předem domluvit (viz odkaz KONTAKT) a pak počítat s uhrazením spíše symbolického poplatku (obvykle 50-100Kč) za celý trénink (obvykle 2-4hodiny). V této částce je i poskytnutí zázemí (šatny, sprchy, WC...). Rovněž se předpokládá alespoň základní míčová gramotnost, resp. nohejbalové povědomí... Ale nebojte - jestli jste beznadějný případ, tak Vám to na konci taktně řekneme a rozloučíme se:-) a pokud se ukáže, že jste naopak přínosem, tak Vám to řekneme také!:-)

Záznamy: 1 - 5 ze 5

Kontakt

A-tým: Pavel Jouza, t:608829568
B-tým: Pavel Bacík,
C-tým: Viktor Epstein, t:608338680
další info v sekci "KONTAKT"
nohejbalzizkov@gmail.com